O tuo tarpu Japonijoje…   Leave a comment

Prabėgo du mėnesiai bepasakojant apie nuotykius Indonezijoje. Atrodo, turėtų būti per tą laiką prisikaupę daug visokių naujienų iš Japonijos, bet… nieko labai ypatingo ir neįvyko. Vos tik grįžus sulaukiau smagių svečių iš Škotijos, su kuriais teko iš naujo pabūti turistu ir aplankyti įvairias Tokijo vietas. Tada atkeliavo žinia iš universiteto, kad nenorint prarasti stipendijos, jau šį semestrą būtina atlikti disertacijos katedrinį gynimą. Teko trims savaitėms mesti viską į šalį ir nuo ryto iki vakaro darbuotis, kad lig tol turėtas tekstas įgautų išbaigtesnę formą. Suspėjau, viskas praėjo sklandžiai, dabar telieka padaryti kelis pakeitimus ir sulaukti rudenį galutinio gynimo.

Daugiau laisvo laiko atsirado tik prieš porą savaičių, bet vėl dėka universiteto yra naujas darbas – susirasti kur gyventi iki lapkričio mėnesio. Mat pagal taisykles išgyvenau maksimalų trejų metų laikotarpį ir niekaip niekiausiai man negali pratęsti likusiems keturiems mėnesiams bendrabučio nuomos. Nesukalbami ir nedraugiški čia darbuotojai… Žiūrint iš kitos pusės, nauja ir savaip įdomi patirtis – lankytis nuomos kompanijose ir apžiūrinėti butus. Bet apie tai atskira istorija.

Artėjantis kraustymasis verčia pagalvoti ir apie visus sukauptus daiktus: ką išdalinti, ką bandyti parduoti, ką į Lietuvą išsiųsti, ką dabartiniams kaimynams atiduoti… Tuo labiau, kad sekanti gyvenama vieta bus toli gražu ne tokia erdvi kaip dabartinė.

Tokios pagrindinės naujienos. Galima pabaigai paminėti dar ir tai, kad per šiuos porą mėnesių atėjo ir praėjo pavasaris su visais sakurų žiedais, o dabar tęsiasi vasaros įžanga – lietingasis sezonas. Nei šalta, nei karšta ir šiek tiek palyja. Kartais tris dienas be sustojimo, kartais trumpiau.

tsuyu

Posted 2014/06/14 by linasd in Japonija

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: