Ant Saitamos krašto   Leave a comment

Praeitą savaitę buvom išbandyti netoliese esančio ilgo dviračių tako ir visą dieną prasivėžinom dviračiais. Numynėm neskubėdami apie 20km. Takas nutiestas pagal vandens trasą ir prasideda prie Tamos marių (tarpukariu ten užtvenkė upę, kad susidarytų vandens rezervas pagirdyti besiplečiantį Tokijų), o baigiasi prie kokių tai už ~12 km esančių rezervuarų, kur tą vandenį valo ir paruošia tinkamą naudojimui. Visas kelias beveik be jokių posūkių, medžiais iš kraštų apsodintas, netoliese daržai, namai, tik kartais tenka trumpam į miestą išlįsti.

_IGP8408

_IGP8316

_IGP8337

_IGP8370

_IGP8315

Kai kurie daržai turi parduotuvėles, galima ant kelio nusipirkti sugraužti agurką arba pomidorą.

_IGP8368

Pakeliui dar radom ir mini Rumšiškes primenantį muziejų su keliais senais pastatais. Labai kažko ypatingo ten nebuvo. Vadinasi „Kodaira furusato mura“, jeigu ką.

_IGP8357

Galiausiai pasiekėm ir pačias marias. Aptvertos jos tvora, maudytis neleidžiama, bet yra visai neblogas parkelis pasisėdėjimui ir papietavimui. Tolėliau ir atrakcionų parkas, bet turi nemažą įėjimo mokestį, todėl nepavyko tik užeiti ir pasisukti apžvalgos ratu (kitų atrakcionų nesinorėjo).

_IGP8377

_IGP8390

Sugrįžus paaiškėjo, kad tas apžvalgos ratas jau yra nebe Tokijas, o Saitamos prefektūra. Galima girtis, kad su dviračiu buvom į kitą prefektūrą numynę :-)

Pabaigai trys gyvūnai:

_IGP8405

_IGP8413

_IGP8411

(plakatas, liepiantis nemaitinti kačių)

Posted 2014/07/30 by linasd in Japonija

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: