Užeikite į vidų   Leave a comment

Gal jau žinote, kad Google Maps leidžia ne tik gatvėmis pavaikščioti, bet kai kuriose šalyse ir po pastatų vidų arba atkampias gamtos vietas pasižvalgyti. Aišku, ne po visas, o ten, kur Google fotografas pražingsniavo. Pastatų atveju (dažniausiai tai restoranai, kavinės, parduotuvės), jų irgi dar palyginti nedaug, nes savininkai turi duoti leidimą fotografuoti arba specialiai Google komandą išsikviesti. Lietuvoje, kiek tikrinau, to dar nėra, bet Niujorke, Monrealyje, Paryžiuje ar kokiam kitam didesniam Vakarų šalių mieste jau nemažai ką galima apžiūrėti.

Ne išimtis ir Japonija. Bent Tokijo centre daug kur galima užeiti į vidų, o paieškojus įmanoma ir kaimeliuose kažką netikėto aptikti. Kaip tokias vietas surasti? Tereikia atsidaryti žemėlapius, susirasti norimą vietą, gan stipriai pritraukti (kad mastelis kairėje apačioj rodytų apie 200-100m) ir tada ištempti geltonąjį žmogeliuką. Jeigu pasiseks, be pamėlynavusių gatvių, turėtumėt pamatyti ir vieną kitą nedidelį geltoną apskritimą. Ant jo užmetę žmogeliuką ir įlysite į pastato vidų.

prnt-scr

Kitas būdas yra vaikščiojant gatve atkreipti dėmesį, ar nėra dvigubų į šoną rodančių rodyklių, kurios irgi leidžia užeiti į čia pat esančio pastato vidų. Kaip kad čia, kur raudonai apibraukiau:

prnt-scr-2

Keli pavyzdžiai:

Ir ne Japonija:

Kaip matyti, norint galima valandų valandas po įvairias vietas keliauti :-) Parašykit komentarą, jeigu aptiksite kažką įdomaus.

Posted 2013/04/20 by linasd in Japonija

Tagged with ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: