Dvyliktas aukštas   Leave a comment

Šios savaitės aktyviausios dienos prabėgo Jungtinių Tautų universitete (JTU) vykusioje tarptautinėje konferencijoje, skirtoje pasidalinti žiniomis apie žmogaus sukeltus aplinkos pokyčius ir jų kontrolę. Truko ji net tris dienas nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro ir sutraukė visą pulką įdomių žmonių iš įvairių pasaulio kampelių. Užsiregistravau į ją kaip savanoris, todėl buvau kiek suvaržytas įvairių pareigų, bet jų nebuvo itin daug. Pagrindinis darbas – prižiūrėti paskirtą pranešimų salę arba kambarį, į kurį ateina keli pranešėjai, moderatorius ir klausytojai. Pranešėjams reikia padėti susikelti skaidres ir jas paleisti (kompiuteriai japoniški, patiems sunku susigaudyti), su moderatoriumi susitarti dėl laiko sekimo (kad pranešėjai neprikalbėtų daugiau, nei reikia), o klausytojams atsakyti į įvarius jiems kylančius organizacinius klausimus. Tuo pat metu dar septyniuose kituose kambariuose tokiu pačiu principu vyko pranešimai kitomis temomis ir tokių sesijų per tris dienas buvo gal aštuonios. Kaip matyti, konferencija ne tokia, kur visi vienoje salėje sėdi, o ištisas pranešimų festivalis :-)

_IGP7165

Pats konferencijos turinys bent man buvo labai įdomus, nenuobodžiavau. O ir šiaip gana draugiška atmosfera, per pertraukėles buvo galima su dalyviais pabendrauti, o vakarais ėjome kartu vakarieniauti.

Daugiau nelabai yra ką papasakoti, tik parodyti kelias nuotraukas iš JTU dvylikto aukšto. Nuo ten atsiveria visai gražūs vaizdai į Tokijo šiaurinę pusę: matosi imperatoriškų rūmų parkas, ministerijų pastatai, biurai ir keletas dangoraižių. Štai visa panorama:

_IGP7202-_IGP7211

_IGP7191

_IGP7220

Ant stogo įrengta žaidimų aikštelė vaikams:

_IGP7219

Posted 2013/02/03 by linasd in Japonija

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: