Vandens pramogų parkas   Leave a comment

Šiandien nusprendžiau, kad lauke tvyrant +34 laipsniams yra tinkamas metas pasivėžinti dviračiu ir pasukau link jau anksčiau aplankytos Tamos upės. Per google maps pažiūrėjau, kas įdomesnio į vieną ar kitą pusę. Sudomino šis vaizdelis. Atrodo tarsi užtvanka, bet kokia jos paskirtis, neaišku nei iš palydovinės nuotraukos, nei pamačius gyvai.

Nuo namų susidarė apie 10 km, pusė kelio lygiais paupio dviračių takeliais. Jais net ir vidurdienį bėgioja nemažai žmonių, važinėja dviračiais tėvai su vaikais, pramina vienas kitas entuziastas (čia tokie dviratininkai, kurie susipirkę spec. ekipiruotę). Kadangi upė mėgsta patvinti, jos sutvirtinti krantai tolokai nuo vandens ir likęs nemažas žalumos ruožas su krūmynais, daržais, futbolo arba beisbolo laukais.

Vienas iš daugybės tiltų, kertančių upę (ji dešinėje, už minėto žalumos ploto).

Užtvanka sudarė vandens pramogų parko įspūdį. Sustatyta ji iš įvairaus dydžio betono blokų, vanduo vienur prateka keliais sraunesniais kanalais, kitur – bėga kaskadomis, turi įveikti smulkesnių betono gabalų kliūtis. Vandens nėra daug, gylis iki kelių, labai retai gal iki juosmens, tik prieš užtvanka labiau patvinę.

Pasidžiaugti vandeniu ir palaipioti per užtvankos kliūtis atėję vaikų, jaunimėlio. Pamačiau net du (!) besimaudančius žmones. Vienas iš jų nardė su akvalangu ir kažko ieškojo vandenyje.

Kad jau šitaip, nusprendžiau ir aš įlįsti. Vanduo jau vasariškai prišilęs, užtruko kol atgaivino , bet vis tiek labai smagu :) Pirmoji patirtis paplaukioti Japonijos upėje. Telieka dabar tik ežerą išbandyti.

Posted 2012/08/02 by linasd in Japonija

Tagged with ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: