Arbatos vanduo   Leave a comment

Namisėdžiauju, nes karšta, o ir atostogos, jokių svarbių reikalų neatsiranda. Tik po savo rajoną pasiblaškau, o besiblaškydamas padangą prasidūriau. Teko šiandien apsilankyti pas meistrą, kuris per kelias minutes pastatė dviratį ant ratų :)

Paskutinė didesnė išvyka buvo prieš porą dienų. Apsilankiau kompanijoje, kuri žiemą organizavo užsieniečiams keliones-tyrimus Saitamos prefektūroje. Kažkas panašaus vėl bus šį rudenį, galbūt pateksiu tarp keliaujančių, bet prieš tai reikėjo pas juos nuvykus užpildyti anketą ir įvertinti vieną reklaminį kelionių žurnalą. Pastarasis japoniškas, todėl nelabai aišku, kodėl jį davė vertinti užsieniečiams. Vis tiek atvykusieji iš kitų šalių jo į rankas neims pamatę hieroglifus, o jeigu ir paims, nesupras kas kur yra, iš kokios vietos nuotraukos. Bet čia vienas iš tų atvejų, kai geriau nesigilinti. Svarbiausia, kad gal vėl po įdomias vietas pavėžins :)

Kompanijos biuras įsikūręs vietoje, kuri vadinama Očianomizu. Pažodžiui tai reiškia „arbatos vanduo“, nes iš čia esančio šaltinio imdavo vandenį arbatos gaminimui.

Per rajoną tekanti Kandos upė.

Paupio žaluma.

Viena iš sankryžų.

Įėjimas į užeigą, į kurią neužėjau.

Įdomiausias rajono objektas yra vienintelis Tokijo centre esantis didesnis atrakcionų parkas su apžvalgos ratu, linksmaisiais kalneliais, supynėm ir kitokiais adrenalino gamintojais. Reikės kada užeiti arba atvykusį svečią nuvesti. Yra bilietai į atskirus atrakcionus arba dienos bilietas, su kuriuo gali suptis kiek nori.

Atrakciono, kur iškelia ir paleidžia kristi žemyn atspindys.

Posted 2012/07/27 by linasd in Japonija

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: