Arbatos skonis   2 comments

Šiandien pažiūrėjau Katsuhito Iši filmą „Arbatos skonis“ (茶の味, čia no adži) ir likau sužavėtas. Vienas iš tų mano skonio filmų: kasdienis gyvenimas, be įtampos ar didelio veiksmo, šiek tiek komedijos, šiek tiek dramos ir daug grožio paprastume bei detalėse. Nesakau, kad visi mano mėgstamiausi filmai tokie, bet nemažai jų turi būtent šiuos elementus: „Niekas nežino“, „Vis eina ir eina“, „Stebuklas“, „Pasirūpink mano kate“, „Mano karalienė Karo“, „Kartu“ ir dar keletas kitų.

Grįžtant prie Arbatos skonio, jis taip pat parodo kasdienybę, šįkart – kaimiškoj Japonijos vietovėj gyvenančios šeimos. Maždaug savaitės ar dviejų laikotarpį. Ypatingo siužeto nėra, visi veikėjai turi savų nedidelių problemų, kurias bando išspręsti, tiek atskirai, tiek ir kartu. Komedijos elementų įneša šiek tiek ekscentriški kai kurių šeimos narių charakteriai, kurie iš pradžių gali pasirodyti keisti, bet greitai įtraukia ir atrodo visai tikroviški. Be jų, filmas prikaišiotas šiek tiek siurrealistinių epizodų, tačiau jie irgi galiausiai puikiai įsipina į bendrą tėkmę ir nustoja stebinę. Apibendrinus, Arbatos skonis bent man pasirodė kaip itin šviežias ir pozityviai nuteikiantis filmas, tikrai vertas tų dviejų su puse valandos. Kai susitiksime, priminkite, kad parodyčiau :)

Reklaminis filmukas:

Kalno daina:

Posted 2012/06/27 by linasd in Japonija

Tagged with

2 responses to “Arbatos skonis

Subscribe to comments with RSS.

  1. Linai, ačiū už nuorodas.
    Jau susiradau, žiūrėsiu :)

  2. Man tai patinka nurauti azijos filmai dažniausiai kaip Old boy ar Survive Style 5 dar Hanging Garden (Kuchu Teien) įstrigęs.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: