Virtuvės papildymas   2 comments

Prieš dvi ar tris savaites į mano jau kelis sykius minėtą Freecycle atkeliavo laiškas, kad vienas žmogus kraustosi ir išdalina visą savo sukauptą turtą. Sąraše aptikau tai, ko laukiau nuo pat atvykimo – nedidelę orkaitę. Greitai susitariau dėl paėmimo ir vakare jau turėjau ją savo kambario kampelyje-virtuvėje. Orkaitė pakankamai kompaktiško dydžio, bet kažkodėl ganėtinai sunki, todėl teko padirbėti ją parvežant iš kito Tokijo galo. Šiaip ar taip vertėjo, nes savo darbą atlieka gerai.

Pirmas pabandymas buvo už kelių dienų, bet rimčiau jai teko padirbėti šį šeštadienį, kada vienu ypu iškepiau porą pyragų ir kelias skardas sausainių. Tą pačią dieną bendrabutyje vyko šiemet studijas pabaigusių magistrantų vakarėlis, todėl buvo ką skanaus nusinešti :)

Šokoladinis anei pyragas, anei sausainis. Angliškai vadina „brownie“.

Keksas su meduolių prieskoniais. Nelabai išvaizdus, bet skonis iš visų kepinių buvo bene geriausias ir labai greitai jo neliko :)

Sausainiai lapės-kicūnės. Formelė iš anksčiau aprašytos virtuvės gatvės.

Kepa lapės ir ne tik.

Receptų prigaudžiau iš Seule gyvenančios Mipos blogo. Jame galite rasti daug skanių veganiškų saldumynų receptų ir dar skanesnių jų nuotraukų.

Posted 2012/06/11 by linasd in Japonija

Tagged with , ,

2 responses to “Virtuvės papildymas

Subscribe to comments with RSS.

  1. Dabar gyvenu bendrabutyje be orkaitės, tai galvoju, gal ir į naudą, nebus kur pasikepti visokių bulvinių pusfabrikačių, bet pyragų ir sausainių taip norisi išbandyti! Šitie lapių sausainiai gal ‘vegan sugar cookies’? Bandysiu visus receptus per atostogas!

    • Tiksliai neatsimenu, iš kur receptą paėmiau, bet jis buvo labai paprastas: miltai, aliejus, vanduo, cukrus, vanilė ir meduolių prieskoniai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: