Naujienų trupinėliai   Leave a comment

Paskutiniu metu apsileidau su blogu, nes vis nelikdavo jam laiko. Kasdien vis tenka paskirti valandą kitą japonų kalbai, nes namų darbų dėstytojai negaili; tada tenka pasėdėti prie kitų paskaitų užduočių, o jeigu lieka laiko, tada jį pabaigia suvalgyti japonų pamokų puslapio kūrimas, po truputį einantis į pabaigą. Be to visą savaitgalį lijo, todėl tiesiog prasėdėjau namuose ir nebuvau išvykęs ieškoti aprašymo vertų nuotykių. Užtat besibaigiant lietui atėjo šaltesnio oro banga ir paskutinę naktį kaip niekad daug pasnigo. Retai taip būna, užaugusieji Tokijuj sakė, kad išskirtinis atvejis. Ryte pro langą matėsi toks vaizdas:

Beveik kaip Lietuvoj :) Keisčiausiai tokiu oru atrodė apelsinmedis, pasididinus matosi pro sniegą šviečiantys vaisiai.

Jeigu truputį apie juos papasakoti, tai jie nėra tie, kurie veda įprastus saldžius apelsinus. Šie gal pusiau laukiniai, skonis kažkur tarp greipfruto ir citrinos, t.y. tiek kartus, tiek rūgštus, o be to ir sėklų daug būna. Nelabai kas juos valgo, todėl važiuojant gatve galima pamatyti dar ant medžio kabančių ir iš tolo žibančių. Aš vis nueinu pasiskinti nuo netoliese esančių ir išspaudęs sultis pasidarau limonado; labai skanus gaunasi.

Grįžtant prie žiemos, dar šiek tiek vaizdų:

Vėliau pievelėje ant kalniukų buvo atėję keli čiuožinėtojai su slidėm, tikriausiai vietinis studentų slidininkų-entuziastų būrelis :) Čia tik vieną užfiksavau:

Sekančios dienos pasitaikė nors šaltokos, bet saulėtos, todėl sniego dabar tik vienas kitas lopinėlis telikęs.

Ir paskutinis naujienų trupinėlis, kad per freecycle parašė netoliese esančios amerikiečių mokyklos mokytoja, kad jų biblioteka žada išmesti daug knygų ir kvietė ateiti pasirinkti. Knygų buvo daug ir visokių, parsivežiau visą šusnį. Kažkurios gal pasirodys vertos pasilikti, o likusias tikriausiai teks lygiai taip pat per freecycle išdalinti kitiems. Užtat dabar yra ką prieš miegą pavartyti.

Čia tik nedidelė dalelė ;-)

Posted 2012/01/26 by linasd in Japonija

Tagged with , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: