Namai namučiai   Leave a comment

Po dviejų savaičių praleistų hostelyje, viename kambaryje gyvenant dar su trim kitais žmonėm, galiausiai persikėliau į erdvų bendrabučio kambarį. Tiksliau namas bendrabučio tipo, bet pats kambarys labiau primena vieno butuką, nes turiu nuosavą vonią, o pagrindinė erdvė padalinta slankiojančiom sienom per pusę: į miegamąjį ir pagrindinę patalpą su kampe įkomponuota mini virtuvėle. Nedidelė iliustracija:

Kambarys šią vasarą renovuotas, tad atrodo kaip visai naujas, be jokių kleckų ant sienų ar išklerusių spintelių durelių. Man jį aprodžiusi universiteto darbuotoja kelis kartus užsiminė, kad labai pasisekė, jog gavau šitą, neva geriausias kambarys visam bendrabuty :) O ir šiaip kiek begalvotum, vieni pliusai: pačioje universiteto teritorijoje, iki pagrindinių pastatų 2 minutės pėsčiom, nuoma dvigubai ar daugiau mažesnė nei už kažką panašaus kitur, aplink vien parkas su senais medžiais, tik tolumoj mašinos ūžia… Tik gyvenk ir džiaukis :-) Ko trūktų, tai tik kondicionieriaus, nes kai dienom +32, kambarys pavirsta į sauną. Bet prognozė sako, kad kitą savaitę nukris iki +26, tai turėtų būti visai gerai.

Dar kelios nuotraukas susipažinimui kaip atrodo universitetinis miestelis:

Pagrindinis įvažiavimas į universitetą.

Keliukas link bibliotekos.

Visur daug medžių, pastatai apsukti didelio neišpuoselėto parko, kuris mena senus laikus ir daug kur panašus į mišką.

Vaizdas pro mano langą. Priešais kažkokia terasa, bet kad neaptverta, tai kažin ar ja galima vaikščioti.

Visos kitos veiklos vyksta sklandžiai. Vaikštau į japonų kalbos paskaitas, kasdien nemažai darbo, per savaitę trys atsiskaitymai, bet nėra itin sudėtinga. Pirmadienį susitiksiu su savo vadovu išsamiau pakalbėt apie tyrimą, bet panašu, kad viskas vyks gan palengva. Yra tam tikri etapai, dabartinis pirmasis baigsis spalio gale ir iki tada turiu pateikti gan bendrą planą, ką aš čia noriu per ateinančius trejus metus veikti. Panašu, kad pirmasis semestras labiau suksis aplink japonų kalbos kursus, nei kad pagrindinį tyrimą.

Posted 2011/09/15 by linasd in Japonija

Tagged with , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: