Dalma parkas   Leave a comment

Mėgaudamasis pavasariškomis dienomis (saulėta ir +17C !) vakar išėjau dar kartą pavaikščioti po netoliese esančią kalvą. Pasirodo, ji yra didesnė nei anksčiau galvojau, nes tęsiasi gal porą kilometrų ir turi kelias viršūnes. Visko neišvaikščiojau, bet per porą valandų trukusius klaidžiojimus pamačiau visai nemažai.

Kaip rašiau anksčiau, ji prasideda visai prie pat universiteto. Laipteliais galima užlipti į viršų ir tada jau tereikia sekti vedančiu takeliu. Jis tai leidžiasi, tai kyla, kol tiltu kirtus kelią, prasideda visai nemažas kopimas į viršų ir patenki tarsi į mišką. Tada dar įveiki keliasdešimt medinių laiptų ir atsirandi vienoje iš pagrindinių viršūnių. Ženklas sakė, kad aukštis apie 200 metrų. Pagrindinis kopimas čia ir baigiasi, belieka eiti viršumi, kol už maždaug kilometro kalva baigiasi ir galima nusileisti į apačią. Visai smagus maršrutas. Be to, jis šakojasi į šonus, todėl bus galima eiti pavaikščioti dar ne vieną kartą.

Pavasario ženklai

...

Takeliukas netoli universiteto

O čia jau paėjus toliau

Keliaujant kalvos viršumi

Viršuj įrengta apžvalginė pilaitė

Nuo jos atsiveriantys Seulo toliai. Tik tiek, kad oras nelabai skaidrus... (kaip ir su visom nuotraukom - spauskite, kad pasididintų)

Negana to, kad įkopimas kalnan jau yra nemaža mankšta, ant viršaus dar įrengti treniruokliai, o vienoje vietoje yra net ištisa treniruoklių salė.

Čia jau nusileidus žemyn į gatvę. (nepamenu šių geltonų krūmų pavadinimo. populiarus augalas, visur aplink jie geltonuoja.)

Debesėlių tunelis

Na, pakaks… Reikia eiti pasimokinti korėjiečių kalbos, mat antradienį bus didėlesnis testas.

Posted 2011/04/14 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: