Turgus, sportas ir bandelė   Leave a comment

Kaip sako pavadinimas, trys šiandienos akcentai buvo Tuksom turgus, Starcraft turnyras ir atrastas skanus korėjietiškas valgis.

Jau prieš kelias dienas minėjau, kad buvau suplanavęs eiti pažiūrėti Starcraft, dėl kurio nemaža dalis korėjiečių pametę galvą, žaidynių. Kadangi jos vyko po pietų, begalvodamas ką veikti iki tol, netikėtai atradau, jog ne per toliausiai (Tuksom parke) šeštadieniais vyksta suneštinis labdaringas turgus. Jame gali dalyvauti visi norintys, tereikia iš namų atsitempti nereikalingų daiktų ir po visko 10% gautų pajamų atiduoti humanitarinei veiklai skirtam fondui.

Pardavėjų ir pirkėjų buvo tikrai daug, kartais reikėjo grūstis, kad pamatytum kas ką turi. Gal 90% daiktų buvo rūbai, o likę dalykai šiaip niekučiai, nuo knygų iki telefono pakrovėjų. Nieko ypatingo neužmačiau ir nenusipirkau.

Netoli turgaus stovėjo bažnyčios atstovų palapinė, kur nemokamai dalino kavą, arbatą ir reklaminius lankstinukus su servėtėlėmis. Kai nebe pirmą kartą, tai jau nebestebina tokie būdai verbuoti naujus krikščionis.

Po turgaus pėdinau iki arenos, kur turėjo vykti Starcraft mačas. Nors laiko dar buvo likę apie pusantros valandos, atėjus iš karto matėsi nuvinguriavusi ištikimiausių fanų eilė, laukianti, kol įleis į vidų. Pabandžius paklausti, kaip čia viskas bus, paaiškėjo, jog iš anksto internetu užsiregistravusius žmones suleis anksčiau ir duos jiems geresnes vietas. Taip ir buvo, nes pasodino visai netoli scenos.

Bendras vaizdas viskam jau įsibėgėjus.

Tada teko kiek palaukti, bežiūrint kaip vedėjai repetuoja kai kurias vietas, derinamas garsas, aparatūra… Pats organizavimas ir pasiruošimas atrodė gan rimtas, kaip didesnio koncerto. Po truputį prisirinko vis daugiau žmonių, jiems pridalino pripučiamų “lazdų“, kurias trankant vieną į kitą galima neva geriau palaikyti savo mėgstamą žaidėją :)

Dalis sirgalių.

Šiaip palaikymas buvo aktyvus, su laimės ir nusivylimo šūksniais, kuomet susiremdavo per didelius ekranus rodomo žaidimo kareivėliai. Kai kurie buvo atsinešę plakatų, o vienas apsirengęs meškos kostiumu.

Meškutė palaikytoja.

Prie sirgalių išjudinimo prisidėjo ir speciali būgnierių ir šūkautojų komanda.

Du iš jų - kairėje.

Prieš prasidedant pačiam žaidimui porą dainų sužiopčiojo šviežia k-pop grupelė Girl’s Day. Jeigu kam įdomu, kaip Korėjoj gaminamos žvaigždės, galit vikipedijoj paskaityti šios grupelės marketingo istoriją.

Girl's Day

O tada jau prasidėjo ir pats žaidimas. Tebuvo du dalyviai – MVP ir MarineKing, kurie turėjo sužaisti berods 7 raundus. Abu atstovauja teranus, todėl tai jau šiek tiek sumažino įdomumą. Prie to prisidėjo tai, kad tarp kiekvieno pažaidimo sekdavo gan ilgokas reklamų ir interviu su žaidėjais tarpas. Pabuvęs du raundus nusprendžiau, kad pačiam retkarčiais pažaisti Starcraft yra žymiai įdomiau, nei jį stebėti “gyvai“ ir nepabuvęs iki galo, iškeliavau atgal į bendrabutį. Čia iš youtube ištrauktas video, kur susirungia tas pats MVP su MarineKing ir galima pamatyti šėlstančius sirgalius:

Ir paskutinis dienos atradimas: eidamas iš metro link bendrabučio nutariau išbandyti garuose keptas bandeles. Anksčiau maniau, kad jos visos būna su mėsa, bet šįkart pažiūrėjęs įdėmiau, pamačiau, kad viena rūšis veganiška – su saldžiu pupelių įdaru. Tik 1000 vonų (~2lt) ir užvalgai visai neblogai, nes bandelė gan didelė ir pupelių nepagailėta. Reikės dažniau nusipirkti…

Ištraukia iš garinio puodo ir paduoda dar labai karštą, vos rankoj eina nulaikyti.

Štai ir pupelių uogienė. O pati bandelė ir paprastos mielinės tešlos.

Tokia skania gaida ir pabaigsiu.

Posted 2011/04/09 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: