Studentavimas   Leave a comment

Turėdamas laiko vis užeinu į CECC – Chung-Ang anglų kalbos klubą. Nieko ten per daug nevyksta: tiesiog studentai susirenka, pasidaro anglų kalbos namų darbus, pažiūri kartais kokį filmą ar šiaip susėdę paplepa. Visgi vienas iš pagrindinių užsiėmimų yra eiti visam būriui kur nors pavalgyti arba pagerti. Vabar buvo vienas iš tokių vakarų, kurio pirmoj daly sudalyvavau, o nuo antrosios nusiploviau, nes maratonai po barus nėra iš mane žavinčių veiklų. Tradiciškai pluoštas nuotraukėlių, kad įsivaizduoti kaip čia studentai leidžia laiką.

Kadangi mūsų buvo apie 20 žmonių, ėjom į tokį savotišką korėjietišką restoranėlį su ilgais žemais stalais ir pagalvėlėm ant grindų. Šioje vietoje lankėmės jau antrą kartą ir kaip sakė, tai viena iš mėgstamų klubo vietų eiti pavalgyti.

Neįprastesnis dalykas yra tas, kad kiekvienas stalas turi po dujinę krosnelę ir didelę keptuvę. Tad padavėjas atneša ingredientus ir juos kiekvienas sau išsikepa.

Česnakas, svogūnų laiškai, kimči, tofu... Viską galima mesti ant keptuvės. Tačiau pagrindinis kepinys visgi būna mėsos gabaliukai.

Čia jau įpusėjęs veiksmas. Kaip matyti, daug kas ant tos keptuvės prisvyla, suanglėja, todėl retkarčiais ateina padavėja su metaliniu šiūpėliuku, viską nugramdo, išvalo ir atneša naujų kepinių.

Prie apdegusios mėsos valgymo, aišku, neprisijungiau. Vietoj to gavau sriubą, ryžių ir dar nuo prieš tai rodyto padėkliuko susišlaviau tofu su svogūnų laiškais.

Dar vienas iš ant keptuvės ruošiamų valgių yra "bokumbap" - ryžiai su kimči.

Nors pagrindiniai pagėrimai paliekami vėlesniam ėjimui į barą, čia jau irgi pasirodo pirmieji "sodžu" (ryžių spirito) buteliukai.

O šiaip susirinkusieji tiesiog klega tarpusavyje, fotografuojasi išmaniaisiais telefonais ir kartais žaidžia kokius nors žaidimus. Tarkime, kaip kad nuotraukoje, išsiskaičiuodami su šulinys-popierius-žirklės aiškinasi, kuris nelaimėlis turės suvalgyti super aštrų pipirą.

Štai toks tas korėjietiškas studentavimas :)

Posted 2011/04/08 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: