Jau pavasaris!   Leave a comment

Atrodo, kad galima skelbti pavasario atidarymą. Ypač po tokio šilto ir saulėto sekmadienio kaip šiandien. Tuo labiau, kad ir orų prognozė nebežada nieko prastesnio, o pasivaikščiojus lauke galima pamatyti tokius vaizdus:

Ar tik ne magnolija?

Per šiandien pabuvota trijose vietose: kavinukėje su japonišku pavadinimu 春の日 (haru no hi) ir poroje parkų. Pagrindinė veikla – vaikščiojimas ir sėdėjimas saulėkaitoje :)

Apie Haru No Hi sužinojau iš Seulo blogerės Mipos (www.aliensdayout.com), kuri čia pardavinėja savo keptus veganiškus sausainius, o kartais ir pyragėlius.

Kavinukė mažutė, bet tuo pačiu ir jauki, su visokiom mielom smulkmenom.

Bet labiausiai sužavėjo staliukų papuošimai - žaliuojančios morkos stiklinėse.

Sukrimtus sausainį patraukiau link paupio, bet pakeliui pasimatė korėjietiški spalvoti vartai, už jų tvenkinys, tada tolėliau fontanai… Taip nejučiom ir įviliojo į “Didįjį vaikų parką“, kuris tikrai nemažas ir tikrai su daug vaikų bei jų tėvelių.

Kuriam laikui dėmesį prikaustę muzikiniai fontanai

Ko tik ten nebuvo: pradedant supynėmis bei cukraus vata ir baigiant medžių šaknų ekspozicija :)

Bet jeigu tikrai norisi sužavėti vaikus, tereikia visai nedaug - kelių centimetrų gylio upelio ir tėvų, kurie leistų po jį taškytis (arba patys įlipę kartu braidytų).

Likusi parko dalis nors ir neatrodo pavasariškai, bet žmonių besivoliojančių ant pievelės jau nemažai.

Kiek paklaidžiojęs galiausiai pasiekiau upę. Prie jos esantis parkas taip pat buvo sekmadieniškai pilnas dviratininkų, aitvarų leidėjų, kamuolio spardytojų, būriuotojų ar šiaip žiūrėtojų į debesis.

...

Priėjus tiltą ir nufotografavus nuo jo.

Atrodo, kad per dieną spėjau ir truputį nudegti. Saulė čia aštresnė nei tokiu metu Lietuvoj.

Paskutinis pastebėjimas: Lietuvoj būna tokio ausinių nemėgstančio jaunimėlio, kuris sugalvoja muzikos klausytis ją garsiai leisdamas per telefoną autobuse, einant gatve ir kitose viešose vietose. O štai Korėjoj viskas kiek kitaip – tokia veikla užsiima senimėlis. Šiandien parke netoliese sėdėjo diedukas, kuris garsiai klausėsi korėjietiškos pop muzikos (ne k-pop, labiau kažko panašaus į korėjietišką pūko radiją), o po kiek laiko su dviračiu pravažiavo močiutė, tikrai garsiai leisdama savo mėgstamas dainas. Tuo tarpu jaunimas visi su ausinėm ir nieko panašaus iš jų pusės neteko patirti.

Gražių pavasario dienų!

Posted 2011/04/03 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: