Trupiniai   Leave a comment

Per paskutines porą dienų kažko labai ypatingo ir nenutiko. Didžiąją laiko dalį prasėdėjau prie magistrinio (su neišvengiamais nuklydimais interneto platybėse) ir pastebimai pasistūmėjau link pabaigos. Nors visas procesas ir rašymas labai įdomus, norisi jau pagaliau pabaigti ir užsiimti kitomis (greičiausiai, kad panašiomis) veiklomis. Tuo labiau, kad geriau tai padaryti dabar nei nukelti dar už mėnesio kai ateis jau tikrasis pavasaris ir smagiau bus būti lauke. Nes kol kas oras lauke žvarbokas, vakar dar ir su lietumi, todėl sėdėjimas bendrabutyje per daug neįkyrėjo. Iš jo išlindau tik į paskaitą šiandien ir skanaus prisivalgymo proga vakar.

Drakonas rūkalius

Kur gi tas skanusis pavalgymas? O gi berods seniausiame Seulo vegetariškam restorane, įsikūrusiam jau prieš tai išvaikščiotame Gangnam rajone. Pakeliui užtikau du žvėriukus – drakoną ir rupūžę.

Labai puošni :)

Restoranas vadinasi New Start, o surasta informacija sako, kad jis priklauso vienai šeimai. Pabuvus susidarė tai patvirtinantis įspūdis, nes atviroje visiems matomoje virtuvėje sukiojosi trijų kartų žmonės: nuo jaunimo iki guvaus senuko :) Beje, nepaminėjau, kad tai vieta, kur gali už fiksuotą kainą valgyti kiek nori. Kad jau taip, tai ir prasidėjo:

Pirma lėkštė (antra buvo tokia pati): mandarinai, mandarinai, mandarinai ir kalnas salotų su itin skaniu datulių, figų ir riešutų padažu.

Trečia lėkštė: įvairios marinuotos daržovės, truputis grybų, makaronų, ryžinis saldumynas ir dar daugiau datulinio riešutinio padažo.

Ir galiausiai ketvirta: suši, saldžioji bulvė, tofu, daržoviniai kopūstų suktinukai ir dar berods bulvių košė su cinamonu.

Prie viso to buvo skanaus sojų pieno ir pjaustytų persimonų. Oi, ir ar minėjau dviejų rūšių sriubas? :) Šiaip ar taip Ačasane esantis tokio pačio tipo Loving Hut restoranas išlieka neaplenktas nei skoniu, nei kaina.

Posted 2011/03/29 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: