Toliai   Leave a comment

Pusryčiai valgykloje (buvo brokolių!), sėdėjimas prie kompiuterio (dar pora žingsnelių link magistrinio pabaigos), sėdėjimas balkone džiaugiantis pavasarine saule ir knygos skaitymas (vienas dėstytojas uždavęs perskaityti nenormaliai daug medžiagos, bet lig šiol neaišku, ar iš jos bus kokie atsiskaitymai, ar viskas tik šiaip savišvietai; kol to neišsiaiškinau, apsidraudimui bandau įveikti, kas paskirta), vėl grįžimas prie kompiuterio, kol galiausiai pasijaučiau užsisėdėjęs ir ėjau pafotografuoti. Diena graži, skaidri, todėl pirmiausia keli toliai iš to pačio 9-to aukšto balkono.

Jeigu žiūrėtum tiesiai, pirmas vaizdas būtų statybų aikštelė (kaip supratau, ten bus gyvenamieji daugiaaukščiai). Dešinėje - medžiais apaugęs kalniukas, o kairėje - miestas į centro pusę.

Truputį persisvėrus per turėklą galima pamatyti ir visai centrinę Seulo dalį. Kairiau tolumoje matomas bokštas yra praktiškai pats miesto centras.

Pritraukus matosi truputį aiškiau.

Kad nereikėtų svertis per balkono turėklus, vaizdai į tą pačią pusę lengviau matomi pro bendrabučio koridoriaus langą.

Čia pat ir vietinis universiteto stadionas, o kairėje matosi minėtosios kalvos pati pradžia.

Stadionas nusileidus į apačią. Kiek teko pastebėti, ten vyksta tik du dalykai: arba kažkas žaidžia futbolą, arba kažkas žaidžia beisbolą.

Bendrabučio pastatas. Pro šoninį devintą nuo apačios langą ir buvo padaryta porą prieš tai sekusių nuotraukų.

Ėjau toliau ir iš smalsumo sugalvojau įkopti į čia visai pašonėje esančią kalvą. Pasirodo, kad aš čia ne vienas su tokiais norais, nes netrukus radau laiptelius į viršų, o užlipus jau sekė įrengti takeliai, kuriais pačiu viršumi galima pereiti per visą ilgį ir nusileisti jau kitam gale, truputį už pirmoje nuotraukoje esančių statybų.

Takelis

Kai kur nutiestas pagal statesnį šlaitą ir įrengtas ant pastolių.

Kai nusileidau į apačią, buvau už kelių minučių kelio iki jau visai pažįstamų prie universiteto esančių gatvių. Pasinaudojau proga ir užsukau į turgelį išbandyti dar vienos ryžinių saldumynų rūšies :)

Prie turgaus esanti gatvelė, kur močiutės kiaurą dieną sėdi prie šaligatvio ir atrinkinėja, valo bei pardavinėja įvairiausias žoleles.

Grįžęs vėl prabuvau bendrabutyje. Bet savaitgalį jau taip neturėtų nutikti, nes yra planų paklaidžioti po dar kelias nematytas Seulo vietas.

Posted 2011/03/18 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: