Įspėjimai per Japonijos TV   2 comments

Šįkart tiesiog atrastas video apie tai, kaip Japonijos TV įspėja apie žemės drebėjimus ir cunamius. Šiame galima matyti, ką rodė TV per pastaruosius įvykius, bet panašūs pranešimai būna ir visais kitais atvejais. Be to, žmonės informuojami ir per radiją bei siunčiant pranešimus į mobilius telefonus.

O radau jį, nes kilo mintis, kodėl esant palyginti nemažam laiko tarpui tarp žemės drebėjimo ir cunamio, pastarasis nusinešė tiek aukų? Jeigu per TV, radiją ir telefonus žmonės sužino, kad už keliolikos ar keliasdešimt minučių ateis 4, 6 ar 10 metrų bangos, kodėl galima rasti vaizdų, kai žmonės iš balkono filmuoja atslenkantį cunamį, keliu matosi važiuojančios mašinos, nuo bėgių nuplaunami važiuojantys traukiniai ir pan.? Kas skatina likti prie pakrantės stovinčiuose namuose vietoj to, kad trauktis gilyn nuo vandenyno? Juk net per 10 minučių galima nusigauti kilometrą ar du nuo kranto. Galbūt kažko nežinau ar nesuprantu?

Posted 2011/03/15 by linasd in Japonija

Tagged with , ,

2 responses to “Įspėjimai per Japonijos TV

Subscribe to comments with RSS.

  1. Smalsumas, mintis, kad nieko nenutiks ir kažkas tik šiaip sau gąsdina, žioplumas, o gal ir pasitikėjimas savimi. Juk japonai pripratę prie drebėjimų, jų buvo nuolat ir nieko tragiško tas žiopsantis neatsimena.

  2. Aktuali muzika.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: