Savaitė?..   Leave a comment

Vakar jau buvo savaitė nuo atvykimo į Seulą. Atrodo, kad tokio laiko užtenka bent paviršium pajausti, kas čia vyksta, kaip žmonės gyvena ir pradėti įsijausti ne į turisto, bet į gyventojo vaidmenį.

Vakar nuėjau į pirmąsias dvi paskaitas. Dėstytojai paliko gerą įspūdį ir atrodo, jog turėtų būti įdomu. Korėjiečių lygis taip pat atitinka tą, kurio man reikia. Žodžiu, viskas gerai.

Universiteto tvenkinys su drakonu ir drakoniukais.

Po paskaitų kelias valandas pravaikščiojau kitoje savo rajono pusėje, bet nieko labai išskirtinio ir neradau. Padaręs didelį ratą užsukau į vietinį turgelį ir parsinešiau paragavimui dar vieną saldumynų rūšį:

Kokoso drožlės, ryžių košė, o viduryje pupelių uogienė.

Kitas vakar išbandytas dalykas buvo sojų pienas. Atrodo, kad jis Korėjoje labai populiarus, nes kiekviena parduotuvė turi jo skyrelį. Maniškis buvo ne tik iš sojų pupelių, bet ir dar kelių rūšių grūdų. Supilstytas į maišelius.

Pabaigai kelios smulkmenos:

  • prekybos centruose galima rasti “egzotinio maisto“ skyrelį. Jame: rauginti agurkai, pomidorų padažas ir kitokie vakarietiški dalykėliai.
  • per savaitę nesugebėjau įsigyti puodelio arba dubenėlio. Norisi tokio, kad būtų kaip korėjietiškas suvenyras, parsivežimui namo, o visi surasti kažkokie nuobodūs, su angliškais užrašais, made in china, ir pan.
  • kai kurie vaikai mėgsta nekorėjietiškos išvaizdos žmonėms sakyti “hi!“ Viena 9-10 metų mergaitė apskritai išdrįso prieiti, paklausti vardo, kaip sekasi, kokia mėgstamiausia spalva, papasakojo, kur mokosi angliškai ir t.t. :)

Posted 2011/03/04 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: