기숙사 방   4 comments

Trumpa ekskursija po bendrabutį ir kambarį, kad būtų lengviau įsivaizduoti kas jau ten tokio “naujo“ ir “modernaus“ :-)

Gyvenu 9-tame aukšte, todėl kiekvieną kartą tenka važiuoti su liftu. Nuotraukoj vaizdelis jau pakilus į savo aukštą. Vis gi norint nusileisti į apačią dažnai greičiau naudotis laiptais, nes kol liftas surenka per visus aukštus žmones, kartais tenka laukti 3-5 minutes.

Visai netoli liftų yra “poilsio“ kambariukas. Jis gan nedidelis ir pačiam neatrodo kaip labai praktiškas poilsiauti. Užtat iš jo galima patekti į balkoną, į kurį atšilus orams turėtų būti smagu išeiti. Kairėje galite pamatyti ir du prietaisus. Juodasis yra “pagerintas“ vandens aparatas. Pagerintas, nes duoda ne tik karšta ir šaltą vandenį, bet ir drungną. Štai iš išspręsta problema, kada nesinori labai šalto vandens ir reikia papildomai prisipilti iš kito kraniuko karšto :) O šalimais stovi gėrimų aparatas, su visokiais korėjietiškais limonadais ir ne tik. Ant vieno iš jų yra užrašas “에너지“ (energija) ir tam tikram skaitytojui tai turėtų būti aktualu ;)

Čia tiesiog vaizdas išėjus į balkoną. Kadangi šiandien visą dieną lyja, tai ir nuotrauka ne kokia. Užtat užuot vaikščiojęs kažkur mieste turiu laiko pasėdėti prie šito įrašo :)

Išlendam į koridorių. Nelabai yra apie jį ką ir pasakyti…

Koridoriaus gale pro langą vaizdas į kitą pusę, jau labiau link miesto centro. Arčiau esantis pastatas su bokštu yra universiteto centrinė biblioteka (anot “draugelio“ – dar vienas bendrabutis, nes studentų čia nelepina ir jiems reikia daug laiko praleisti bibliotekoje besimokant), toliau matosi truputis Seulą kertančios Han upės, o visai tolumoje beveik centrinė miesto dalis su kyšančiais dangoraižiais.

Štai ir mano apartamentų durys.

Į vidų – su kortele. Principas tas pats kaip slidinėjant kokiam nors Szelment’e – priglaudi ir varteliai atsidaro.

Vaizdas iš koridoriuko maždaug toks. Kairė pusė mano, o dešinė (kurios nesimato) – kambarioko metalisto iš Suomijos (kažkaip jau antras mano kambariokas iš eilės metalistas… gal čia koks ženklas? Bet bent jau sugebu pakalbėti tokiom temom kaip kad kas per vienas tas Devin Townsend ir pan.) :)

Žengus žingsnį atgal yra įėjimas į tualetą ir dušą. Dešinėje matosi ir du pulteliai: vienas reguliuoja šildomas grindis, o kitas – kondicionierių. Kaip kad buvo kažkurioje Simpsonų serijoje, galima rengti šildytuvo ir šaldytuvo kovą :-)

Vaizdas pro langą nėra kažkuo ypatingas. Matosi žvyruotas stadionas, medžiais apaugusi kalva, o tolumoje ir šiek tiek miesto.

Beveik po pat langais turime ir kažką, kas man panašu į mini sąvartyną. O gal ne?

Ir galiausiai serija nuotraukų įsivaizdavimui kur tas bendrabutis Korėjos masteliu.

Beje, nuotraukos iš Daum 지도. Tai tarsi korėjietiškas maps.lt atitikmuo, kur galima rasti sunumeruotus namus, autobusų stoteles, maršrutus ir pan. Žymiai palengvina adresų paiešką, nes google maps šioje srityje dar turi daug spragų.

Šįkart tiek iš mano pusės.

Posted 2011/02/28 by linasd in Pietų Korėja

Tagged with ,

4 responses to “기숙사 방

Subscribe to comments with RSS.

  1. ūūūūū, įdomu kuriam skaitytojui! o šiaip tai bus kuo tą tuštumą lagamine užpildyt.

    Beje iš viršaus žvelgiant panašu, kad miškas visai šalia bendrabučio.

    • Aha, čia tokių miškelių visam mieste prisibarstę. Žemėlapyje atrodo kaip parkai, bet iš tikro tai kalvos, ant kurių nelabai ką pastatysi, tad lieka apaugusios medžiais.

  2. o tai kaip vadinosi tavo bendrabutis?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: